Parti Malzemeleri Helyum Gazı Çokran’da

İznik Çokran Mağazası 2020 yılına bomba gibi giriyor. Son Moda Parti Malzemeleri, Helyum Gazı, Uçan Balonlar, harf ve sayı balonları mumları, Parfümeri, Kozmetik, Bijuteri, Gümüş ve Hediyelik Ürün çeşitleri ile İznik’te yıllardır kaliteden ödün vermeden hizmet veren Çokran Mağazası, ürün çeşidini alışverişin en keyiflisini yaşatabilmek için zenginleştirerek 2020 yılına bomba gibi giriyor.

İznik Kılıçaslan Caddesi Emniyet Merkezinin karşısında hizmet veren Çokran Mağazası firma sahibi Zeki Kaya “ her zaman olduğu gibi, İznik’e daha kaliteli ve hesaplı hizmet verebilmek için mağazamızdaki ürün çeşitlerimizi süreli yeniliyoruz. Seçkin markalardan oluşan, eskisinden çok daha fazla geniş ürün çeşitlerimiz ile hizmetinizdeyiz. Gümüş takı çeşitlerinden, parfümeri, bijuteri, kozmetik ürünler, hediyelik eşyalar, oyuncaklar ve tabiî ki büyük talep gördüğümüz son moda parti malzemeleri, konfeti, ateş volkanı, uçan balonlar kısaca İznik’te bebeğinizin sevgilinizin eşinizin sevdiklerinizin doğum günümü var süslemeden tutun gerekli tüm malzemeler, nişan düğün hatta evlenme teklifi için bile tüm malzemeler mağazamızdaki çeşitlerimiz ile tüm halkımızın hizmetindeyiz. Detaylı ürün bilgileri için (224) 757 4852 nolu telefondan da bilgi alabilir, sevdiklerinize sürpriz hediyeler vermek için mağazamızdaki ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.

Bizi instagramdan ( https://www.instagram.com/cokrankozmetik/ )takip etmeyi unutmayın sürprizlerimize sizde tanık olun” Dedi.Haberin eklenme tarihi: 2019-12-28
Haberin bağlantısı: http://www.iznikrehber.com/haberler.php?kimlik=7216

Yazdırılan tarih: 05-07-2020 23:22:35
www.iznikrehber.com