İznik’in Dev Firması BNC İnşaatta Yok Yok…

Kendi araç filosu ile, çok geniş inşaat yapı malzemeleri ile dağlardaki villalardan evinizin boyasına kadar aradığınız her şey en uygun fiyata tanınmış bir çok markanın da bayiliğini yapan BCN İNŞAAT’ta.

İznik’te İnşaat Yapı Malzemelerinin Dev Markası BNC İNŞAAT
İznik Karayolları kavşağında hizmet vermekte olan BNC İNŞAAT firma sahibi ALİ FUAT BONCUK “ İznik ve bölgesinin hatta Karamürsel tepelerine kadar kendi araç filomuz ile tüm inşaat malzemelerini en uygun fiyatlarla geniş çeşidimizle en hizmet iyi hizmeti vermeye devam ediyoruz. Temelden çatıya ısı yalıtım malzemeleri de dahil olmak üzere kadar gerekli olan tüm malzeme çeşitleri ile halkımıza hizmet vermeye devam ediyoruz” dedi.

ÇİMENTO 6,5 TL  - PAZAR GÜNÜ AÇIK – İZNİK MARSHALL BOYA BAYİİ
BNC İNŞAAT firma sahibi ALİ FUAT BONCUK “ BNC İnşaat olarak Pazar günleride hizmet veriyoruz, bünyemize Marshall Boya İznik Bayiliğini de kattık, tüm boya çeşitlerimiz mevcuttur. Şu an Çimento’da Kampanyamız var 25 kiloluk çimento sadece 6,5 TL, daha bir çok kampanyamız, tadilat için inşaat için ne lazımsa BNC İnşaat İznik Karayolları kavşağında hizmetinizde. Detaylı bilgi için telefonumuz 0536 602 64 99” dedi.  Haberin eklenme tarihi: 2020-03-21
Haberin bağlantısı: http://www.iznikrehber.com/haberler.php?kimlik=7234

Yazdırılan tarih: 28-10-2021 21:45:19
www.iznikrehber.com