İznik Oto Ekspertiz Son Sistem Hizmete Devam

İznik’te 2014 yılından beri aralıksız hizmet veren İznik Oto Ekspertiz hizmetine son sistem cihazlarla devam ediyor.

İznik Oto Ekspertiz Boch Marka Cihazlar ile Araçların motor güç durumunu ölçen ve özellikle araç alım satımlarda motor ömrünü net olarak gösteren cihaz ile 2014 yılınsan itibaren aralıksız hizmet etmeye devam ediyor.

2014 yılından beri İznik'in duayen oto ustalarından olan Engin Sürük ile Orhan Pala “ Fren testi, Yana Kayma Test, Amortisör Test sistemleri  olmak üzere İznik Oto Ekspertiz olarak Boch Marka bilgisayarlı tam donanımlı test sistemleri ile Ekspertiz hizmetimize devam ediyoruz.” Dedi.

İznik’in çevresinde oto ekspertiz test sistemleri ile İznik Küçük Sanayi sitesinde hizmetlerine devam eden Engin Sürük ve Orhan Pala “En son sistem makinelerimiz ve tecrübe ile kesin sonuç için hizmetinizdeyiz. Bizden alacağınız rapor çıktılarıyla aracınızı A'dan Z'ye Tanıyın. Zamansız yaşayacağınız kötü sürprizlerden sizi ve aracınızı koruyacaktır. Aracınızla güvenli yolculuk yapmak sizlerinde hakkı” dedi. İİznik Oto Ekspertiz Sürükler Otomotiv Tel: 0224 757 23 46Haberin eklenme tarihi: 2021-06-08
Haberin bağlantısı: http://www.iznikrehber.com/haberler.php?kimlik=7284

Yazdırılan tarih: 04-02-2023 20:56:10
www.iznikrehber.com