İznik’te Halı Battaniye Yorgan Yıkatmanın Tam Zamanı

İznik’te halı battaniye yorgan yıkatmanın tam zamanı başladı. Hem sonbahar hem de Zeytin sezonun da başlaması ile birlikte İznik’te Halı Battaniye Yorgan Yıkatmanın kış ayından önce tam zamanı. Kış aylarında tertemiz evler için İznik’te başarılı bir şekilde yıllardır kalitesinden ödün vermeyerek hizmet vermekte olan DURU TEMİZLİK firma sahibi Nevzat Savaş “ Siz arayın biz gelelim, Halı, battaniye ve yorganlarınız itina ile yıkanır. En ekonomik fiyatlar ile ve tabiî ki İznik Duru Temizlik farkı ile tüm bölge halkımıza en iyi bir şekilde hizmet etmeye devam ediyoruz.” Dedi.

 

Duru temizlik halı yıkama, farkı kışın soğuğunda halı kuruyacak mı, hava yağmurlu bu havada halı yıkanır mı ,önyargıya son .


İznik Duru Temizlik geçtiğimiz yıllar içinde de özel halı kurutma odasını İznik’e kazandırmış ve kış  aylarında bile 24 saat içinde yıkanıp temizlenen halıları teslim etmeye başlamıştı. 

Nevzat Savaş  “ Halı yıkama, araç ve ev  koltuğu buharlı yıkama,  battaniye ve yorgan yıkama, yerinde halı yıkama, camii, yurt, otel, ev, halıfleks yıkama hizmetleri için bir telefon kadar yakınız. 0224 757 5 101 telefonlarımızdan bize ulaşabilirsiniz. Halılarınızı adresinizden alıyoruz ve son sistem bilgisayar sistemli olarak en iyi kalitede ve en hızlı şekilde temizleyip teslim ediyoruz. Aldığımız halıların teslim tarihi ve tutarını da anında mesaj olarak iletiyoruz. Bir sonraki aramanızda adres belirtmenize bile gerek yok, halılarımız var demeniz yeterlidir.” Dedi.  Haberin eklenme tarihi: 2021-11-02
Haberin bağlantısı: http://www.iznikrehber.com/haberler.php?kimlik=7293

Yazdırılan tarih: 11-06-2023 04:52:08
www.iznikrehber.com