Hasan Balı "Herkesi Ahşap Hobi Atölyeme Bekliyorum"

İznik Belediyesinin duayen personeli Hasan Balı boş zamanlarını geçirmek için gönül verdiği ahşap işi için İstanbulkapı bıçkıcılar mevkiinde hobi atölyesi kurdu. Hasan Balı " kahve köşelerinde zaman harcamaktansa çok sevdiğim ahşap işleri için hobi atölyesi kurdum. Atölyeme herkesi bekliyorum." dedi.
Hasan Balı “ Çocukluğumdan beri ağaç üzerinde çalışmak istiyordum, zaman içinde hobi olarak başladım. Vatandaşların yaptığım ürünleri beğenmesi üzerine biraz daha profesyonelliğe doğru gitmek amacı ile bir atölye kurmaya karar verdim ve kurdum, Tüm ekipmanları da tamamladım,  boş zamanlarımda vakit geçirebilmek için başladığım hobimi şimdi kurduğum atölyemde ahşap ürünler yaparak insanların beğenisine sunuyorum.” Dedi.

“Meraklı Olan Herkesi Atölyeme Bekliyorum”
Sallanan beşik, sallanan at, öküz aranası, ayakkabılık, tv ünitesi gibi bir eşi daha olmayan ürünler yaparak beğeni kazanan ve istek üzerine ürünlerde yapan Hasan Balı “ İznik’te artık ahşap hobi atölyesi var” dedi. Balı “ kahvehanelerde zaman harcanacağına insanların zamanını bu gibi hobilerle geçirecek kendilerini geliştirecek en önemlisi de yapılan ürünleri paylaşmak için İznik’in artık ahşap hobi atölyesi var. Ürünleri beğenilmesi anlatılamaz bir duygu. Her yapılan ürün kendi çocuğumuz evladımız gibi yani. Unutulmaya yüz tutmuş ürünleri sallanan atları, öküz arabasını yani bunları bilmeyen çok var, şu anda bunları yeniden gün yüzüne getirmek inanılmaz bir duygu. Ev dekorasyon ürünleri yapıyoruz, çocuklar için üç tekerlekli arabalar yapıyoruz yani evinize ne ihtiyacınız varsa, çocuklara oyuncaklar dahil kullanılacak dekorasyon ürünler olsun hepsi doğal ahşap ürünleri yapıyorum. Siparişler oluyor istekler oluyor onları yapıyorum. Kısaca ahşap üzerin ne varsa bu hobi atölyemde boş zamanlarımda yapmaya çalışıyorum. İlerleyen zamanlarda projelerimiz var, meraklı gençler de, bu işe hevesli olanlarda atölyemize gelip çalışırlarsa daha da geliştiririz. Herkesi Hasan Balı’nın hobi atölyesine bekliyoruz telefonum 0530 6008523” dedi.    Haberin eklenme tarihi: 2022-08-27
Haberin bağlantısı: http://www.iznikrehber.com/haberler.php?kimlik=7302

Yazdırılan tarih: 26-09-2023 00:29:45
www.iznikrehber.com