İnternet 99 TL den başlayan fiyatlarla Destan Net’te

Destan Net firma sahipleri Erhan Gürer, Muhammet Alabaş iznikrehber.com a yaptıkları açıklamada “ Türkiye’nin 81 ilinde her yere, İnternet servis sağlayıcısı olarak müşterilerimize Sınırsız internet, açma kapama bedeli olmadan, gecikme bedeli olmadan hizmet vermeye devam ediyoruz.” Dediler.

Mevcut İnternet Operatöründen Anında Geçiş
Destan Net ayrıca “ yılbaşında internet zamlanacak, şimdi 99 TL den sınırsız, kotasız internetiniz bizden, üstelik taahhütsüz. Türkiye’de 81 il genelinde hizmet veriyoruz. Sorunsuz, sınırsız internet için; vatandaşlarımız diğer operatörlerde kullanılan internetten Destan Net’e geçiş için hiçbir yere gitmeden bize gelebilir anında geçiş yapabilirler üstelik ücretsiz kurulum ile” dediler. 


Destan Net firma sahipleri Erhan Gürer, Muhammet Alabaş “ Telekomünikasyon pazarında rekabetin artması için bize özel daha düşük maliyetlerle çalışma imkanı sunuluyor. Biz de bu şekilde aynı altyapıdan aynı hizmeti daha uygun fiyatlara müşterilerimize sunabiliyoruz. Her biri kendi alanında uzman destek personelimiz her an size hizmet vermeye hazır. Çağrı merkezimizden veya whatsapp destek hattımızdan bizlere ulaşabilir, tüm işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Özgürlüğüne düşkün olanlara, uzun abonelik sözü vermek istemeyenlere özel uygun fiyatlı, fiber hızında taaütsüz seçenekler sunuyoruz. Herkes sınırsız diyor ama gerçek sınırsız internet bizde. Kota yok, AKN yok, limtlere takılmak yok. Gerçek sınırsız internet var, fiber var ve yüksek hızlı VDSL var. 2018 Yılında kendi altyapısı üzerinden İnternet hizmeti verebilmek için ilk çalışmalar başlatılmıştır. 31.05.2019 Tarihinde Bİlgi Teknolojileri İletişim Kurumundan İnternet Servis Sağlayıcılığı lisansı alarak hizmete başlamıştır. Türkiye geneli hizmet vermektedir.” Dediler

https://destannet.com.tr/anasayfa

Telefon:
0850 303 39 63
0850 303 39 73

0532 723 27 99(whatsap)
 Haberin eklenme tarihi: 2022-11-10
Haberin bağlantısı: http://www.iznikrehber.com/haberler.php?kimlik=7306

Yazdırılan tarih: 11-06-2023 03:51:09
www.iznikrehber.com