Her İhtiyaca Uygun Kasko

Araçlarımız günümüzde vazgeçilmezlerimiz. Vazgeçilmezlerimizi de koruma altına almamız en doğal ihtiyacımız. Araçlarımız için gereken koruma konusunda değişen ihtiyaçlarımızı artık birbirinden farklı kasko ürünleri ile giderebiliyoruz.

Sigorta şirketleri müşterilerinin değişen ihtiyaçlarını ve beklentilerini kasko sigortalarında ki artan ürün çeşitliliği ile karşılamayı hedefliyor.

01.04 tarihi itibariyle yürürlüğe giren yeni kara araçları kasko sigortası genel şartlarına göre 4 farklı ürün sunulabilecektir.

Bu kapsama göre; dar kasko , kasko , genişletilmiş kasko, tam kasko alarak sınıflandırabiliriz.

Dar Kapsamlı KaskoPoliçesi kapsamında, "Ben fazla trafiğe çıkmam, çıksam da dikkatli kullanırım, aracımı kolay kolay çarpmam", diyen sigortalılar için, son derece uygun fiyatlarla Kasko Poliçesi sunmaktadır.

Bu teminat kapsamında, Sigortalı aracın, Yanması, Çalınması, Grev, Lokavt, Halk Hareketleri, Terör, Deprem, Sel ve Su baskını sebebi ile uğrayacağı hasarlar sigorta edilmektedir.

Genişletilmiş kasko ile aracınızı; Yanma, Hırsızlık, Çarpma, Çarpışma,3. kişilerce  kötü niyet ve muziplikle yapılan hareketlerden doğacak zararlara karşı teminat altına alın.

Ayrıca bu ana teminatlara ek olarak; Yasal olarak taşınmasına izin verilen yanıcı, parlayıcı maddeler, İddia ve yarış, Araç anahtarının ele geçirilmesi sonucu çalınma, Kemirgen ve hayvanların verdiği zararlar, Yağsızlık, susuzluk, donma, bozukluk, eskime, çürüme, paslanma ve bakımsızlık, Mekanik, elektrik ve elektronik arızalar, kırılmalar, lastik zararları gibi durumlar için de aracınızı koruyun.  

Geniş kasko ile ana teminatlara ek olarak ihtiyaç duyduğunuz diğer teminatları da sigorta poliçenize dahil edin, aracınız için tam koruma sağlayın.

Günlük hayatta karşılaşılabilecek risklerin yaratacağı maddi zararlara karşı ailenizi , aracınızı, evinizi, sigorta güvencesi altında bulundurun, riskleri sigortaya devredin, siz sevdiklerinizle geçireceğiniz mutlu anların keyfini çıkarmaya devam edin .

Mutlu bayramlar.Eklenme tarihi: 2013-10-12
Bağlantısı: http://www.iznikrehber.com/yazarlar.php?kimlik=60

Yazdırılan tarih: 24-09-2021 14:11:20
www.iznikrehber.com