iznik rehber logo
  • 2017703iznik.jpg İznik | Altın Şehir, Din Dünyasına, Bilim Dünyasına Yön Veren Medeniyetler Başkenti
iznik rehber logo
İZNİKREHBER
YAZARLAR
recep-bozkurt.jpg

"28 Kasımlar ve Yüzbaşı Hasan Tahsin ..."
Recep Bozkurt Selda Meriç İsmail Özgören Serdar Aydın Hasan Küçükkoçum Hüseyin Fethi Balcı
HABER ARA

Yıllara Göre Görüntüle
İZNİK HAVA DURUMU
SİTE İSTATİSTİKLERİ
Şu an: .......... 5
Bugün: ......... 7534
Dün: ............ 15432
Toplam: ....... 268829840
IP: ....... 44.201.99.222
TANITIMLAR
BİZİ TAKİP EDİN
YAZARLAR
meric.jpg
Selda Meriç

Her İhtiyaca Uygun Kasko

Tarih: 12.10.2013

Araçlarımız günümüzde vazgeçilmezlerimiz. Vazgeçilmezlerimizi de koruma altına almamız en doğal ihtiyacımız. Araçlarımız için gereken koruma konusunda değişen ihtiyaçlarımızı artık birbirinden farklı kasko ürünleri ile giderebiliyoruz.

Sigorta şirketleri müşterilerinin değişen ihtiyaçlarını ve beklentilerini kasko sigortalarında ki artan ürün çeşitliliği ile karşılamayı hedefliyor.

01.04 tarihi itibariyle yürürlüğe giren yeni kara araçları kasko sigortası genel şartlarına göre 4 farklı ürün sunulabilecektir.

Bu kapsama göre; dar kasko , kasko , genişletilmiş kasko, tam kasko alarak sınıflandırabiliriz.

Dar Kapsamlı KaskoPoliçesi kapsamında, "Ben fazla trafiğe çıkmam, çıksam da dikkatli kullanırım, aracımı kolay kolay çarpmam", diyen sigortalılar için, son derece uygun fiyatlarla Kasko Poliçesi sunmaktadır.

Bu teminat kapsamında, Sigortalı aracın, Yanması, Çalınması, Grev, Lokavt, Halk Hareketleri, Terör, Deprem, Sel ve Su baskını sebebi ile uğrayacağı hasarlar sigorta edilmektedir.

Genişletilmiş kasko ile aracınızı; Yanma, Hırsızlık, Çarpma, Çarpışma,3. kişilerce  kötü niyet ve muziplikle yapılan hareketlerden doğacak zararlara karşı teminat altına alın.

Ayrıca bu ana teminatlara ek olarak; Yasal olarak taşınmasına izin verilen yanıcı, parlayıcı maddeler, İddia ve yarış, Araç anahtarının ele geçirilmesi sonucu çalınma, Kemirgen ve hayvanların verdiği zararlar, Yağsızlık, susuzluk, donma, bozukluk, eskime, çürüme, paslanma ve bakımsızlık, Mekanik, elektrik ve elektronik arızalar, kırılmalar, lastik zararları gibi durumlar için de aracınızı koruyun.  

Geniş kasko ile ana teminatlara ek olarak ihtiyaç duyduğunuz diğer teminatları da sigorta poliçenize dahil edin, aracınız için tam koruma sağlayın.

Günlük hayatta karşılaşılabilecek risklerin yaratacağı maddi zararlara karşı ailenizi , aracınızı, evinizi, sigorta güvencesi altında bulundurun, riskleri sigortaya devredin, siz sevdiklerinizle geçireceğiniz mutlu anların keyfini çıkarmaya devam edin .

Mutlu bayramlar.


62861 kez görüntülendi.
Twitter'da paylaş Google+ Linkedin tumblr E-posta
YAZARIN TÜM YAZILARI

YORUM KRİTERLERİ:
İmla kuralları ile yazılmamış, rencide edici cümleler veya imalar, küfür, hakaret, inançlara ve kişi veya kurumlara saldırı içeren, cevap hakkı doğuran, sitemizi veya haber kaynağını taraf bırakabilecek ve Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar, İznikli, Vatandaş v.b Mahlas- Takma isimlerle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
TANITIMLAR
Mehmet Eren 5923426sahin.gif 5923765mavicini.gif 11462062294626temelcopy.gif Çokran 2298993tetik.gif Çetin Telekom
iznik rehber logo
Hüseyin Fethi Balcı İZNİK / BURSA
Tel: +90 224 757 6815 / +90 531 868 0400
iyad